Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 7 Kategoride 68 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 4.8000 / Satış : 4.8086
Euro : Alış : 5.5924 / Satış : 5.6025

Emlak Haberleri

Konuta % 8 KDV müjdesi Konuta % 8 KDV müjdesi

Konut alıcısına bir müjde daha geldi. Bakanlar Kurulu, 150 metrekareden

Kurumsal Kimliğimiz

 

Müşterilerimizin sürekli yükselen değerleri paralelinde; değişken ihtiyaç, istek ve şartlarını onların beklentileri doğrultusunda karşılayarak sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yüksek kalite seviyesinde hizmet sunarak daha çok müşterinin sadakatini kazanmak; alanlarımızda üstün kalitede hizmet vererek pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak; bu faaliyetlerde çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı daha iyi yerine getirmek amacıyla;

 

ARHAVİ EMLAK ,  gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş, yeni teknolojilerin gelişmesi ve bu alanda yapılacak yatırımların gerekliliği öngörülerek faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat ve gayrimenkul alanında uzman ekibimizle, geniş portföyü ve 2010’  dan beri Arhavi’de hizmet vermektedir. ARHAVİ EMLAK ‘ı  tercih etmiş olan her müşterimize sunduğumuz gayrimenkullerimizi geçmiş bilgi ve tecrübelerimizi günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek; Müşteri beklentileri doğrultusunda, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayarak, sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek, en uygun ve en hızlı çözüm alternatifleri ile, bütün çalışanlarımızın etkin katılımı ve sürekli iyileştirme prensibi ile gerçekleştirerek. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını  eksiksiz karşılamak, müşteri memnuniyeti çıtasını en yukarılara taşımak birinci önceliğimizdir.

 

“ARHAVİ EMLAK  OLARAK ”  amacımız;

 

. Ürün ve Hizmet kalitemiz ile   MARKAMIZ,

· Geleceğe yatırım yapmanın bilinci ile   DEVAMLILIĞIMIZ,

· İstihdam Kapasitemiz ve Yasalara uygunluğumuz ile  KURUMSAL KİMLİĞİMİZ,

· Sektördeki Verimliliğimiz ve Rekabet gücümüz ile  GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR.

· Personelimiz, “Mükemmel Hizmet” anlayışını değişmez prensip olarak benimsemiştir ve en önemli değerlerimizden biridir. Mesleki yeterliliğe sahip aktif ve sosyal bireyler olması için düzenli eğitimler ile moral ve motivasyonu yüksek tutulmaktadır. En uygun  tespit ve satışlarla ve satış sonrası destek ile yüksek müşteri memnuniyeti ile elde ettiğimiz başarılı konumumuz ve takdir referansları, bizleri daha iyiyi yapma konusunda desteklemekte ve cesaretlendirmektedir. Gerçekleştirdiğimiz ana faaliyetlerin bütününde elde ettiğimiz başarılı finansal sonuçlar ile müşterilerimizin yanında ve sektörde daha güçlü bir firma olmak en önemli hedefimizdir.

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kadirgungor.com - 2017 - Tüm Hakları Saklıdır

TemaFabrika